Únor 2011

Chceš Diplom za spřátelení?

7. února 2011 v 20:03 | cherill
pokud ano
tak napiš:Koho chceš mít na obrázku:))

Zeptej se mě

6. února 2011 v 15:05 | Cherilka |  Zeptej se
Pokud máš nějakou otazku a nevíš na ní odpověd,tak se mě zeptej
ale musí to být otázky na čarodějky,pak vám ráda odpovím
PS:otázky pište do komentíku:))

Chceš se spřátelit?

6. února 2011 v 14:55 | Cherilka
Pokud se chceš spřátelit tak napiš:
1:přezdívku
2.název tvého blogu(adresu)
3.Proč se chceš spřátelit

Co je povinné:Musíš něco vědět o čarodějakách
Musíš aspon 1 týdně naštěvivat můj blog

Tvůj  blog nemusí být jen o čarodějakách:))
(může být o:Buffy,Twilight,Harry Potter,čarodějky)

Dům Charmedek

5. února 2011 v 23:06 | Cherilka |  Galerie
dům
to je jejich dům:))

životopis prue

5. února 2011 v 22:57 | Cherilka |  životopisy
PRUE HALLIWEL
Životopis:
 Prue je nejstarší ze sester Halliwellových a tak zastává především roli ochránkyně svých dvou sester. Je trochu přísná a má sklon ovládat lidi kolem sebe. Své citlivé nitro před ostatními skrývá. Ovládá telekinezi, což je aktivní moc. Silou vůle dokáže působit na objekty kolem sebe, ty pak pomocí myšlenky přemísťovat. Původně sílu ovládala očima, ale později se naučila používat ruce. V devátém dílu druhé série získala schopnost astrální projekce- dokáže svou duševní schránku zhmotnit na libovolném místě, její tělo při tom však upadá do transu, takže je poměrně zranitelná. Mimo to ještě miluje práci, napřed působila v aukční síni, ale poté dala výpověď a stala se profesionální fotografkou, jak si vždycky přála. Usmířila se svým otcem Viktorem Bennetem, kterému vyčítala, že ji i sestry po smrti matky opustil. Při ochraně nevinného byla zraněna démonem Shaxem a Leo ji kvůli zradě Zdroje nedokázal zachránit. Prue umírá.

Ve zkratce:
Narozena: 28 Října 1971, San Francisco

Muži: Andy Trudeau, Whitaker Berrman, Brendan Rowe, Bane Jessup, Jack Sheridan, Dračí čaroděj, Micah (v roce 1670), Justin, Eric (v Londýně), Allen (na koleji), Mitch

Zaměstnání: Pracovala jako správce v muzeu, pak v roce 1998 začala pracovat v aukční síni Buckland a poté pracovala jako fotografka pro magazín 415 (1999) a příležitostně vypomáhala Piper v P3.

Manželství: Zile (čaroděj, 8. února 2001)

Rozvody: Zile (pár hodin po svatbě, když sestry čaroděje zničily)

Děti: žádné

Datum úmrtí: 17. května 2001

Rodokmen: Nejstarší ze sester Halliwellových

Síly: Telekineze a astrální projekce

Auto: černá Mazda Miata a černé BMW

životopis Phobe

5. února 2011 v 22:53 | Cherilka |  životopisy
PHOEBE HALLIWEL

Povolání: Psaní do rubriky "Zeptejte se Phoebe"
Věk: 35
Datum narození: 2. 11. 1975
Místo narození: San Francisco,Kalifornie,USA
Znamení: Štír

   Životopis:

Phoebe je hlavní hrdinkou seriálu Charmed. Phoebe je nejmladší dcera, po smrti Prue se stala prostřední sestrou. Když byla malá, její matka zemřela a tak jí vychovávala její babička. Po smrti babičky se Phoebe odstěhovala do New Yorku. Po nějaké době se vrátila zpět do San Francisca za sestrami Piper a Prue. Právě díky Phoebe, která přečetla kouzlo z knihy stínů se stali čarodějkami.

Ve čtvrté řadě umírá nejstarší sestra Prue. Phoebe má vidění, ve kterém zabíjí démon Shax dívku. Poté zjistí že ta dívka se jmenuje Paige a že je jejich nejmladší sestra. Phoebe se zamilovala do démona Cola, kterého si vzala a dobrovolně se stala královnou zla, ale záhy se s ním rozvedla. Po několika neúspěšných vztazích pro Phoebe, poslali amora Coopa, do kterého se zamilovala a má sním tři děti.

životopis Paige

5. února 2011 v 22:48 | Cherilka |  životopisy
PAIGE MATTHEWS

Povolání: Policistka, Sociální pracovnice
Věk: 33
Datum narození: 2. 08. 1977
Znamení: Lev

 Životopis:

Paige se v seriláu objevila jako na zavolání. Právě po smrti Prue se objevila na jejím pohřbu.Tam Phoebe dostala předtuchu o tom jak jí chce Shax zabít. Na jejich překvapení ale zjistili, že i Paige je čarodějka. Dokonce jejich nejmladší nevlastní sestra. Nemohli o ní noc tušit, protože jejich matka měla tajný milenecký vztah se svým světlonošem Samem. Po něm je Paige napůl čarodějka a napůl světlonoška.

Paige byla utajovaná, protože podobný vztah, jaký měli její rodiče, byl zakázaný. Proto byli nuceni ji umístit do kláštera. Později si ji adoptovali, ale její adoptivní rodiče zemřeli při autonehodě. Paige se zachránila úplnou náhodou svým orbingem, o kterém nevěděla. Stala se nejmladší sestrou a později i nenahraditelnou posilou Moci tří. Dlouho se nedokázala usadit, až když se přidala k policii. Zde potkala svého vyvoleného, detektiva Henryho. Po čase se za něho provdala, má s ním chlapečka a dvojčata a je konečně spokojená.

Paige se objevuje v sériích 4.- 8.série.

Schopnosti: Přenášení sebe a věcí, léčení

Český dabing: Hana Ševčíková
Slovenský dabing: Zuzana Porubjaková

životopis piper

5. února 2011 v 22:45 | Cherilka |  životopisy
 PIPER HALLIWEL

Povolání: Servríka v klubu 3P
Věk: 37
Datum narození: 7. 03. 1973
Místo narození: San Francisco, Kalifornie, USA
Znamení: Ryby

Životopis:

Piper byla prostřední sestra. Sladká, praktická, zábavná, a to dokonce i v časech nebezpečí. Vždy dělala zprostředkovatele mezi Phoebe a Prue.

Po smrti Prue se stala nejstarší sestrou. Piper nesla její smrt velmi těžce. Zprvu Paige neměla moc v lásce, ale pak se to změnilo. Její srdce vždy patřilo jen Leovi i když se jednou rozhodovala mezi sousedem Danem a Leem (ten kvůli tomu sundal křídla). Samozřejmě si vzala Lea, ale Leo se za zásluhy stal staršíma, proto se rozvedli. Ale Leo se k Piper znovu vrátil.
Piper pracovala jako šéfkuchař restaurace Queke, z té, po nějaké době, odešla a otevřela si klub P3.
Na konci seriálu můžeme vidět, že se Piper splnil sen - mít svou restauraci a spokojenou rodinu. Piper a Leo mají spolu dva syny Wyatta a Christoper a dcerku Melindu.

Elegantní charmedky:))

5. února 2011 v 22:34 | Cherilka |  Galerie
charmed

Galerie

5. února 2011 v 22:25 | Cherilka
4
:))
charmed
11
d
main
charmed
show
sd
season
calendar
charmed
fan
fan
carodejky
d
carodejky
:))
charmed
charmed
charmed
charmed
charmed